O mnie

Blog Noszę polskie marki jest w całości poświęcony polskim markom modowym. Celem serwisu jest pokazanie, jak dużą wartość niesie za sobą znaczek "Made in Poland" i dlaczego warto zainteresować się polskimi projektami. Jest też miejscem informującym o aktualnościach z polskiej branży mody. 

Noszę polskie marki to blog dla tych, którzy interesują się polską branżą mody, są ciekawi jej rozwoju i chcą być na bieżąco z informacjami o nowych projektach i poczynaniach istniejących już na polskim rynku marek. Powstał z potrzeby stworzenia jednej platformy, skupiającej wyłącznie takie informacje.

Noszę polskie marki to też miejsce, które ma zachęcić do zwracania uwagi na to, skąd pochodzą kupowane przez nas ubrania i dodatki. To też trochę blog o mnie, o moich polskich wyborach zakupowych, moim spojrzeniu na polską branżę mody i moich subiektywnych opiniach o niej.

1 komentarz:

 1. prowadzę sklep z odzieżą XXL, w małym miasteczku, szukam producentów ciekawych ubrań dla młodych , aktywnych kobiet
  bardzo bym była Ci wdzięczna za podesłanie mi kilku Twoich propozycji, może wśród polskich producentów jest kilka perełek na które ja jeszcze nie trafiłam a według Ciebie są warte zauważenia
  będę bardzo wdzięczna za podpowiedź
  pozdrawiam serdecznie
  Magda
  mój e-mail : mdaj.magda@interia.pl

  OdpowiedzUsuń